Speelschema EK 2016 Eindronde

Hieronder vindt u het volledige speelschema voor het EK 2016 in Frankrijk. Frankrijk heeft zich als gastland automatisch geplaatst en hoefde zich niet te kwalificeren. België  is ingedeeld in Groep E, samen met Italië, Zweden en Ierland.

Speelschema Groep A

# Datum Waar Thuis Uit Uitslag
1 10 juni 2016 om 21:00 Saint-Denis Frankrijk Roemenië 2 - 1
2 11 juni 2016 om 15:00 Lens Albanië Zwitserland 0 - 1
3 15 juni 2016 om 18:00 Paris Roemenië Zwitserland 1 - 1
4 15 juni 2016 om 21:00 Marseille Frankrijk Albanië 2 - 0
5 19 juni 2016 om 21:00 Lyon Roemenië Albanië 0 - 1
6 19 juni 2016 om 21:00 Villeneuve-d'Ascq Zwitserland Frankrijk 0 - 0

Speelschema Groep B

  Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
7 11-06-16 om 18:00 Bordeaux Wales Slowakije 2 - 1
8 11-06-16 om 21:00 Marseille Engeland Rusland 1 - 1
9 15-06-16 om 15:00 Villeneuve-d'Ascq Rusland Slowakije 1 - 2
10 16-06-16 om 15:00 Lens Engeland Wales 2 - 1
11 20-06-16 om 21:00 Toulouse Slowakije Engeland 0 - 0
12 20-06-16 om 21:00 Saint-Étienne Rusland Wales 0 - 3

Speelschema Groep C

  Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
13 12-06-16 om 18:00 Nice Polen Noord-Ierland 1 - 0
14 12-06-16 om 21:00 Villeneuve-d'Ascq Duitsland Oekraïne 2 - 0
15 16-06-16 om 18:00 Lyon Oekraïne Noord-Ierland 0 - 2
16 16-06-16 om 21:00 Saint-Denis Duitsland Polen 0 - 0
17 21-06-16 om 18:00 Marseille Oekraïne Polen 0 - 1
18 21-06-16 om 18:00 Paris Noord-Ierland Duitsland 0 - 1

Speelschema Groep D

# Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
19 12-06-16 om 15:00 Paris Turkije Kroatië 0 - 1
20 13-06-16 om 15:00 Toulouse Spanje Tsjechië 1 - 0
21 17-06-16 om 18:00 Saint-Étienne Tsjechië Kroatië 2 - 2
22 17-06-16 om 21:00 Nice Spanje Turkije 3 - 0
23 21-06-16 om 21:00 Lens Tsjechië Turkije 0 - 2
24 21-06-16 om 21:00 Bordeaux Kroatië Spanje 2 - 1

Speelschema Groep E

 # Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
25 13-06-16 om 18:00 Saint-Denis Ierland Zweden 1 - 1
26 13-06-16 om 21:00 Lyon België Italië 0 - 2
27 17-06-16 om 15:00 Toulouse Italië Zweden 1 - 0
28 18-06-16 om 15:00 Bordeaux België Ierland 3 - 0
29 22-06-16 om 21:00 Villeneuve-d'Ascq Italië Ierland 0 - 1
30 22-06-16 om 21:00 Nice Zweden België 0 - 1

Speelschema Groep F

 # Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
31 14-06-16 om 18:00 Bordeaux Oostenrijk Hongarije 0 - 2
32 14-06-16 om 21:00 Saint-Étienne Portugal IJsland 1 - 1
33 18-06-16 om 18:00 Marseille IJsland Hongarije 1 - 1
34 18-06-16 om 21:00 Paris Portugal Oostenrijk 0 - 0
35 22-06-16 om 18:00 Saint-Denis IJsland Oostenrijk 2 - 1
36 22-06-16 om 18:00 Lyon Hongarije Portugal 3 - 3

Speelschema Achtste Finales EK 2016

 # Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
37 25-06-16 om 15:00 Saint-Étienne Zwitserland Polen 1 - 1 (4-5 w.n.s.)
38 25-06-16 om 18:00 Paris Wales Noord-Ierland 1 - 0
39 25-06-16 om 21:00 Lens Kroatië Portugal 0 - 1
40 26-06-16 om 15:00 Lyon Frankrijk Ierland 2 - 1
41 26-06-16 om 18:00 Villeneuve-d'Ascq Duitsland Slowakije 3 - 0
42 26-06-16 om 21:00 Toulouse Hongarije België 0 - 4
43 27-06-16 om 18:00 Saint-Denis Italië Spanje 2 - 0
44 27-06-16 om 21:00 Nice Engeland IJsland 1 - 2

Speelschema Kwart Finales EK 2016

 # Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
45 30-06-16 om 21:00 Marseille Polen Portugal* 1 - 1 (3-5 wns)
46 01-07-16 om 21:00 Lille Wales* België 3 - 1
47 02-07-16 om 21:00 Bordeaux Duitsland* Italië 1 - 1 (6-5wns)
48 03-07-16 om 21:00 Saint-Denis Frankrijk* IJsland 5 - 2

Halve Finales EK 2016

  Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
49 06-07-16 om 21:00 Lyon Portugal Wales 2 - 0
50 07-07-16 om 21:00 Marseille Duitsland Frankrijk 0 - 2

Finale EK 2016

# Datum Speelstad Thuis Uit Uitslag
  10 juli 2016 om 21:00 uur Parijs, Stade de France Portugal* winnaar Frankrijk 1 - 0